Nabór Śródroczny TRWA! – Rozpocznij studia 16-17.03.2024 lub dołącz do istniejącej grupy

Kierunek Prawo

... i już!

Nabór Śródroczny TRWA!

Nabór zamknięty! – Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kierunkami studiów.

studiuj na Uczelni stacjonarnie lub niestacjonarnie lub 100% online! (weekendowo)

studiuj na Uczelni stacjonarnie lub niestacjonarnie 

400 zł

czesne miesięczne

Tryb studiów do wyboru:

 • Niestacjonarne interaktywne
 • Niestacjonarne
 • Stacjonarne
 • Studia Jednolite

  Kierunek Prawo

  Czesne: od 400zł / miesięcznie

  Inauguracja: 25.03.2023

  Nabór Śródroczny TRWA!
  Rozpocznij studia 16-17.03.2024r.
  lub dołącz do istniejącej grupy

  Inauguracja: 16-17.03.2024

  Rekrutacja do: [wpcode id="6020"]

  Okres nauki: 5 lat

  Zapisz się na tryb studiów:

 • Niestacjonarne interaktywne
 • Niestacjonarne
 • Stacjonarne
 • Dostępne również:

  Rekrutację prowadzimy:

  Biuro Rekrutacji Radom ul. Wodna 13/21
  czynne pon. - pt., sob - ndz. godz. 8-18

  Wydział zamiejscowy EUST w Warszawie, ul. Miła 2
  czynny pon. - pt., sob - ndz. godz. 8-19

  Zarezerwuj sobie miejsce na studiach

  Rekrutacja telefoniczna
  czynna codziennie od 8-19

  Rektor EUST dr Maciej Ferek zaprasza na kierunek Prawo

  Rektor EUST, doktor nauk prawnych, sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie, specjalista w zakresie prawa cywilnego.

  Sędzia Maciej Ferek to doświadczony prawnik z ponad 20-letnim stażem. Specjalizuje się w prawie cywilnym. Jest sędzią Sądu Okręgowego w Krakowie. Sędzia Ferek jest znany ze swojego zaangażowania w obronę wolnych sądów. Jest jednym z bardziej aktywnych krakowskich sędziów na polu obrony praworządności.

  Kierunek Prawo

  Czym jest Prawo w EUST?

  Zagadnienia programowe:

  • Prawo konstytucyjne
  • Prawo cywilne
  • Prawo karne
  • Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Prawo administracyjne
  • Prawo handlowe
  • Prawo europejskie


  Jeśli marzysz o karierze prawnika, to mamy dla Ciebie idealną ofertę! Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna w Radomiu oferuje studia prawnicze w formie jednolitych studiów magisterskich, które są doskonałym wyborem dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu prawa i zdobyć kwalifikacje do wykonywania zawodu prawnika.

  Studia prawnicze w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu to studia nowoczesne i elastyczne, które dostosowują się do potrzeb i oczekiwań studentów. Program studiów obejmuje szeroki zakres zagadnień prawnych, w tym prawa cywilnego, karnego, administracyjnego oraz pracy i ubezpieczeń społecznych.

  Studia prawnicze w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu to nie tylko solidna wiedza teoretyczna, ale także praktyczne umiejętności, które są niezbędne w pracy prawniczej. Studenci mają okazję zdobywać doświadczenie w praktyce. Ponadto studenci mogą korzystać z bogatej oferty zajęć dodatkowych, warsztatów i szkoleń prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę akademicką oraz ekspertów z różnych dziedzin prawa.

  Studia prawo online w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu to studia nowoczesne i komfortowe. Nie musisz dojeżdżać do uczelni, wystarczy mieć dostęp do internetu i komputera. Możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, korzystając z platformy e-learningowej, na której znajdziesz wszystkie materiały dydaktyczne, nagrania wykładów i ćwiczeń oraz testy i zadania. Możesz również kontaktować się ze swoimi wykładowcami i kolegami za pomocą czatu lub wideokonferencji.

  Studia prawo online w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu to studia pełnowartościowe i prestiżowe. Program studiów jest taki sam jak w trybie stacjonarnym i obejmuje wszystkie dziedziny prawa.

  Nasze prawo jednolite studia magisterskie to studia nowoczesne i kompleksowe, które przygotowują Cię do pracy w różnych sektorach prawa. Program studiów jest bardzo dobrze zorganizowany, co pozwala na efektywną naukę. W trakcie studiów zdobywasz nie tylko wiedzę z zakresu prawa, ale także z innych dziedzin, takich jak ekonomia, socjologia czy psychologia. Dzięki temu absolwenci tych studiów mają bardzo szeroki zakres wiedzy, co zwiększa ich atrakcyjność na rynku pracy.

  Nasze prawo jednolite studia magisterskie to również studia dostępne i przystępne finansowo. Rekrutacja na studia jest prosta i szybka, a czesne jest konkurencyjne i atrakcyjne. Możesz również skorzystać z różnych form pomocy materialnej i stypendiów.

  Nie czekaj i zapisz się już dziś na prawo jednolite studia magisterskie w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu! Zdobądź tytuł magistra prawa i spełnij swoje marzenia!

  Międzynarodowe konferencje

  Działamy nie tylko w kraju!​

  Zajęcia praktyczne odbywają się profesjonalnych pracowniach Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu.

  Nasi nauczyciele to m.in. cenieni w środowisku edukacyjnym wykładowcy, z wieloletnim doświadczeniem w nowoczesnym i praktycznym nauczaniu. Co ważne, Akademickie Liceum Ogólnokształcące współdzieli sale wykładowe i pracownie z uczelnią, co gwarantuje najwyższy poziom wyposażenia klas, jaki osiągalny jest tylko w prestiżowych szkołach niepublicznych.

  Dodatkowym atutem jest gwarancja przyjęcia na studia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu, lub do policealnych szkół SKK. Uczniowie naszego liceum otrzymają także przygotowanie do kontynuacji nauki m.in. na wydziałach nauk o zdrowiu.

  Najnowocześniejsze pracownie

  Nowoczesna edukacja

  Zagadnienia programowe

  Czego nauczę się na studiach?

  • Prawo konstytucyjne
  • Prawo cywilne
  • Prawo karne
  • Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Prawo administracyjne
  • Prawo handlowe
  • Prawo europejskie

  Adresaci studiów

  Kto powinien rozważyć ten kierunek?

  Jeśli chcesz zdobyć solidne wykształcenie prawnicze i przygotować się do pracy w branży prawnej, to jednolite studia magisterskie na kierunku prawo oferowane przez Europejską Uczelnię Społeczno-Techniczną w Radomiu są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Na tych studiach posiądziesz wiedzę z zakresu prawa oraz zdobędziesz praktyczne umiejętności przydatne w pracy na różnych stanowiskach związanych z prawem.

  Sylwetka kandydata na jednolite studia magisterskie na kierunku prawo to osoba, która:

  • ma zdolności analityczne i logiczne,
  • interesuje się prawem i jego zastosowaniem w praktyce,
  • potrafi argumentować swoje stanowisko i przekonywać innych do swoich racji,
  • chce rozwijać swoje kompetencje zawodowe i osobiste.

  Adresaci studiów to osoby, które spełniają następujące warunki:

  • są absolwentami szkół średnich,
  • lub posiadają już dyplom licencjata i chcą kontynuować swoją edukację na poziomie magisterskim,
  • lub pracują w branży prawnej i chcą zdobyć wyższe kwalifikacje oraz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności,
  • lub są zainteresowani pracą w organach administracji państwowej, sądach, prokuraturze, kancelariach prawnych oraz innych instytucjach związanych z prawem i administracją.

  Jeśli należysz do jednej z tych grup, to nie zwlekaj i zapisz się już dziś na jednolite studia magisterskie na kierunku prawo w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu! To inwestycja w Twoją przyszłość i gwarancja sukcesu zawodowego.

  Sylwetka absolwenta

  Co zyskuje po studiach?

  Absolwent jednolitych studiów magisterskich na kierunku prawo to osoba, która ma solidne podstawy do wykonywania zawodu prawnika. Taki absolwent jest przygotowany do pracy w różnych instytucjach, takich jak: sądy, prokuratury, kancelarie prawne, organy administracji publicznej, organy sądownicze, a także w firmach i korporacjach zajmujących się różnego rodzaju działalnością gospodarczą. Absolwent tych studiów może również ubiegać się o przyjęcie na aplikacje prawnicze: adwokacką, radcowską, notarialną, sędziowską lub prokuratorską. Nie ma znaczenia, czy studiował (a) w trybie stacjonarnym czy online, ponieważ otrzymuje takie same uprawnienia jak absolwenci studiujący na miejscu, w uczelni.

  Absolwent jednolitych studiów magisterskich na kierunku prawo posiada szeroką wiedzę teoretyczną z zakresu różnych dziedzin prawa, takich jak: prawo konstytucyjne, prawo cywilne, prawo karne, prawo administracyjne, prawo międzynarodowe czy prawo europejskie. Absolwent tych studiów zna również podstawy innych nauk społecznych i humanistycznych, takich jak: ekonomia, socjologia, psychologia czy filozofia prawa. Absolwent tych studiów potrafi posługiwać się językiem obcym prawniczym oraz korzystać z nowoczesnych technologii informacyjnych.

  Dzięki temu, absolwent jednolitych studiów magisterskich na kierunku prawo posiada nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także umiejętności praktyczne, które pozwalają mu na skuteczną analizę i rozwiązywanie problemów prawnych. Absolwent tych studiów potrafi stosować prawo w konkretnych sytuacjach życiowych i zawodowych. Absolwent tych studiów potrafi również argumentować swoje stanowisko prawne i przekonywać innych do swoich racji. Absolwent tych studiów jest w stanie efektywnie poruszać się w złożonych i dynamicznych sytuacjach, w których konieczne jest szybkie podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów prawnych.

  Zobacz opinie o naszych studiach:

  • “Moim zdaniem ta szkoła jest na dobrym poziomie, ma dużo kierunków i jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć to się nauczy. Wykładowcy w większości mili i można się z nimi dogadać. Poziom wysoki. Ciekawe zajęcia i wykłady. Nie zawsze jest tak prosto żeby zaliczyć. Dla tych którzy pracują i chcą zdobyć większe kwalifikacje jest ok! Ja polecam!” Źródło
  • “Studia na EUST Radom przebiegały spokojnie. Zasób wiedzy po ukończeniu dobry ( o ile ktoś chce się uczyć i zrozumieć). Ogólnie polecam. Zajęcia prowadzone w sposób zrozumiały i przez dobrych fachowców.” Źródło
  • “Jestem zadowolony, że skończyłem studia w tej uczelni. Dają mi one poczucie pewności, poczucie posiadania kompleksowej wiedzy i świadomość ograniczeń. Jestem pewny tego co robię, co mogę robić a czego nie. Bez studiów nie odważyłbym się pracować w moim zawodzie.” Źródło

  Zobacz również pozostałą ofertę Studiów Wyższych w EUST: Psychologia, Zdrowie Publiczne lub sprawdź Studia Podyplomowe.

  Warianty rat czesnego

  Posiadamy możliwość płatności ratalnej

 • płatność miesięczna: 400 zł
 • płatność semestralna: 2400 zł
 • płatność roczna: 4800 zł
 • Wymagane dokumenty

  Czego potrzebuję, aby się zapisać?

  • świadectwo dojrzałości,
  • świadectwo ukończenia szkoły średniej,
  • dowód uiszczenia opłaty wpisowej (opcjonalnie),
  • orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do studiowania w szkole wyższej – skierowanie do pobrania w biurze rekrutacyjnym,
  • kopia orzeczenia o niepełnosprawności (jeśli dotyczy),
  • oświadczenie w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego – do pobrania w biurze rekrutacyjnym,
  • podpisane zdjęcia legitymacyjne – 4 sztuki.

  Dodatkowe informacje

  Co jeszcze warto wiedzieć przed zapisem?

  • Jeżeli jesteś zarejestrowany w Powiatowym Urzędzie Pracy i chciałbyś zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, istnieje możliwość sfinansowania studiów podyplomowych przez Twój PUP.
  • Infolinia w czynna do 18:00.
  • Zastrzegamy prawo do zmiany terminu organizacji, inauguracji kierunku i pierwszych zajęć.


  Czym są studia online w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej?

  Zjazdy są organizowane w weekendy, co pozwala naszym studentom na elastyczne zarządzanie swoim czasem i łączenie nauki z innymi zobowiązaniami. Studenci logują się do platformy zgodnie z planem zjazdów i uczestniczą w zajęciach prowadzonych na żywo przez naszych wykwalifikowanych wykładowców.

  Dodatkowo, raz w semestrze, studenci są zobowiązani do uczestnictwa w zajęciach na żywo, na terenie naszej uczelni w Radomiu. Te spotkania są niezwykle ważne, ponieważ umożliwiają bezpośrednią interakcję między studentami a wykładowcami, a także umożliwiają studentom wymianę doświadczeń i nawiązanie kontaktów z innymi studentami.

  Wierzymy, że nasz nowy format studiów online na kierunkach Prawo i Psychologia zapewni naszym studentom najwyższej jakości edukację, dostosowaną do ich potrzeb i możliwości.

  Uczelnia Przyjazna i Otwarta

  Nowoczesna edukacja

  Proces rekrutacji

  Jak zostać naszym studentem?

  1. Zarezerwuj miejsce

  W tym celu skontaktuj się z biurem rekrutacji
  poprzez kontakt telefoniczny lub online.

  2. Podpisz umowę

  Udaj się do najbliższego biura zapisu
  lub wyślij podpisany skan.

  3. Witamy w EUST!

  Od tej pory jesteś naszym studentem.

  Jesteśmy tu dla ciebie

  Dyżury koordynatora

  umów się na konsultację

  Formularz zapisu

  Zapisz się online, a dokumenty dostarcz później!

  Wyszukiwarka Studiów Wyższych

  Studia Jednolite

  Prawo

  Zapisz się na studia!

  Skip to content